HomeSolar Panels25 units Solar panel LG MonoX 285S1C-L4 (285W)
Solar Panels
25 units Solar panel LG MonoX 285S1C-L4 (285W)
Compare
Add to wishlist
Compare
  • Description
25 units (full pallet) of LG MonoX  285 S1C-L4 (285W) solar panels monocrystalline.
Dimensions: 1640x1000x40mm
Vmp: 31.8V
Imp: 8.99A
Voc: 38.7V
Efficiency: 17.4%
10 years warranty
Category: Solar Panels
Related products
  • Solar Panels
    Hibrid solar panels
    Hibrid solar panels
    0 out of 5
    (0)
    SKU: n/a
    Add to cart
    Add to wishlist
    0 out of 5
    (0)
    SKU: n/a
    Add to cart
    25 units Solar panel Luxor LX 250P 250W
    Complete pallet solar panel Yingly poly 335W